Perkame mišką visoje Lietuvoje

Miskopirkimai.lt

Superkame miškus visoje Lietuvoje

Miškų supirkimas sparčiai auganti sfera Lietuvoje. Didžiuojamės galėdami pasiūlyti nemokamą realios miško kainos įvertinimą savininkams. Žinodami savo miško kainą nesunku susiorientuoti miškų rinkoje ir parduoti jį aukščiausia kaina. Pasiūlykite mums savo mišką ir mes nemokamai paskaičiuosime jo maksimalią vertę.

superkame miškus

Apie mus

Intensyviai perkame miškus visoje Lietuvoje. Savo veiklą tęsiame jau eilę metų. Mūsų specialistai geba paskaičuoti tikslią miško vertę, todėl greitai ir atsakingai siūlome miškų supirkimo paslaugas aukščiausia kaina. Dirbame įvairiuose šalies regionuose, turime savo miškų kirtimo techniką ir specialistus, todėl mūsų siūlomos kainos tokios aukštos. Miškininkystė srityje turime sukaupę didelį patirties bagažą, kuriuo mielai galime pasidalinti konsultuojant savo klientus miško klausimais.

Paslaugos

Nemokamas miško kainos įvertinimas

Mūsų specialistai pasiruošę įvertinti realią Jūsų miško vertę ir pasiūlyti Jums aukščiausią kainą už mišką. Įvertinimas atliekams greitai ir profesionaliai be to jis nieko nekainuoja.

Perkame mišką visoje Lietuvoje

Brangiai perkame miškus visoje Lietuvoje. Esame pasiruošę sumokėti aukščiausią rinkos kainą už jūsų mišką. Perkame miškus su bendrasavininkais, mišką su žeme ar išsikirtimui, statų mišką. Atsiskaitome iškarto.

konsultuojame miško klausimais

Atsakome į visus jums iškilusius klausimus, mielai padedame susitvarkyti su visais miško pardavimo rūpesčiais, užsakome notarą, sutvarkome visus dokumentus ir padedame atvykti į vietą.

Perkame mišką

Miško pardavimas – kasdienybė, su kuria susiduria dažnas lietuvis. Paprasčiausiai nuosavo miško puoselėjimas bei saugojimas reikalauja nemažai materialių resursų, juolab, tenka skirti nemažai laiko bei domėtis. Kita alternatyva yra samdytis profesionalus, kurie teikia miško priežiūros darbus, tačiau tai irgi kainuoja,  o jeigu neplanuojate iš miško uždirbti – tokiu atveju verta pagalvoti, ar nuosavo miško turėjimas apskritai yra reikalingas.

Miško pardavimas galimas keliais skirtingais būdais, tad kiekvienas gali nuspręsti, kuris jam tinka labiausiai.

 1. Miško pardavimas su žeme.
 2. Miško pardavimas iškirtimui.
 3. Miško pardavimas su bendrasavininkais.

Jeigu norite, kad jūsų miškas būtų tvarkingas, tačiau pats neturite laiko, žinių bei technikos – tokiu atveju verta tvarkymo darbus palikti profesionalams, kurie puikiai išmano visas smulkmenas ir gali garantuoti, kad tinkamai sutvarkytas miškas tarnaus jums, kadangi augs tik galingi medžiai.

Miško pardavimas supirkėjams

Jeigu nusprendėte, kad verta parduoti mišką – tokiu atveju siūlome rinktis supirkėjus, o ne atsitiktinius fizinius asmenis, kadangi supirkėjai visada pasiūlys geresnį variantą. Kodėl verta rinktis miskopirkimai.lt?

 • Žinoma, didžiausias privalumas yra tai, kad pasiūloma konkurencingai gera kaina, kuri padeda gauti iš miško maksimalią naudą. Miško supirkimo kainos pateikiamos per 24 valandas nuo užklausos pateikimo, tad jeigu neapsisprendžiate, ar verta mišką parduoti – tokiu atveju naudinga pateikti užklausą ir paprasčiausiai galbūt sulaukus atsakymo jums bus kur kas paprasčiau apsispręsti, ar jis tenkina jūsų poreikius, ar ne.
 • Taip pat verta atsižvelgti į tai, kad supirkėjai sutvarkys visus reikalingus dokumentus, kuriuos reikia sutvarkyti tokiu atveju, kai miškas yra parduodamas. Teisinis įvertinimas būtinas tiek tokiu atveju, kai miškas parduodamas su žeme, tiek tokiu atveju, kai jis siūlomas tik išsikirtimui. Bet kuriuo atveju teisiškai įvertinus dokumentus galėsite jaustis ramus, kad supirkėjai išpildys jiems pateikiamas paslaugas ir tuo pačiu paprasčiausiai pavyks jaustis ramiu dėl gaunamų pinigų. O teisinis įtvirtinimas neturint patirties labai dažnai reikalauja kur kas daugiau laiko, nei jo reiktų tokiu atveju, kai paslaugas teikia specialistai.
 • Žinoma, supirkėjai, kurie dirba šioje sferoje, labai puikiai išmano visas smulkmenas ir gali garantuoti, kad taip pat pateiks atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus. Miskopirkimai.lt profesionalai atsakys jums į visus iškilusius klausimus, pateiks rekomendacijas, padės apsispręsti, kaip geriausia elgtis su savo mišku, kokiu tipu – su žeme ar be jos parduoti.
 • Kai miškas turi net kelis bendrasavininkus, dažniausiai jo pardavimas tampa dar labiau komplikuotas, kadangi tenka susitarti su visais pardavėjais, suteikti jiems išsamią konsultaciją ir panašiai. Lygiai taip pat teisine prasme pirmiausia pirkti mišką reikia pasiūlyti bendrasavininkams. Tai – būtina ir neįmanoma parduoti savo miško dalies be jų žinios. Dažnai neturint patirties šiuo klausimu viskas atrodo labai sudėtinga ir net miško pardavimas kai kuriais atvejais atrodo neįmanomas. Tai nėra tiesa, kadangi net ir tokiu atveju parduoti įmanoma, tačiau reikia derinti smulkmenas su profesionalais, kurie puikiai išmano visas detales bei teisinius aspektus.
 • Nepriklausomai nuo to, kurioje vietoje yra jūsų miškas ir kokia jo būklė – supirkėjams tai dažniausiai bet kuriuo atveju yra geras pasirinkimas, kadangi jų darbas ne tik kristi, tačiau ir puoselėti mišką. Tai reiškia, kad net ir labai pavargę miškai gali būti prikeliami naujam gyvenimui. O kadangi Lietuva yra miškų kraštas – kiekvienas pilietis jaučiasi gerai, kai žino, kad miškas yra prižiūrimas ir kad jame galima pasivaikščioti.
 • Miskopirkimai.lt pasiūlys jums konkurencingai pačią geriausią kainą ir tuo pačiu suteiks nemokamas konsultacijas, atsakys į visus klausimus, kurie kyla, kai vertinama, ar miško pardavimas reikalingas ir kaip bei kam jį parduoti, kad pavyktų gauti kuo daugiau naudos.

Geriausias kainos pasiūlymas

Miško supirkimas su žeme ir miško supirkimas išsikirtimui – du skirtingi dalykai, tačiau juos abu vienija tai, kad bet kuriuo atveju stengiamasi parduoti brangiausiai ir uždirbti daugiausia. Kaip jau minėjome, tokiu atveju geriausia yra parduoti supirkėjams, kadangi jie gali pasiūlyti geriausią kainos pasiūlymą. Juolab, jie yra patys lanksčiausi. Jeigu jums bus pasiūlytas geresnis pasiūlymas – informuokite mus ir jeigu sutiksime, kad jūsų miškas vertas daugiau,  tokiu atveju ir sumokėsime daugiau.

Miško kainos kitimas

Miško kaina  kinta priklausomai nuo kelių svarbiausių niuansų:

 1. Kiekvienas miškas turi savo brandą, tad įvertinus ją pateikiama ir konkreti pardavimo kaina. Labai jauniems miškams reikia ilgai laukti, kol jie užaugs ir mediena gali būti naudojama. Lygiai taip pat ir seni miškai nėra brangiai įvertinami, kadangi mediena jau nebebus labai gera, dažnai susidaro sausų medžių dariniai, kartais je net pradeda pūti. Akivaizdu, kad nereikia ilgai laukti. Kai jau nuspręsite, kad laikas parduoti mišką – susisiekite konsultacijai, kurios metu bus paaiškinama kokia yra Jūsų miško branda.
 2. Žinoma, kainą labai dažnai lemia ir miško pobūdis: spygliuočiai, ąžuolynas ar dažniausiai pasitaikantis mišrus miškas. Priklausomai nuo dominuojančių medžių varijuoja ir miško kaina. Norėdami ją žinoti susisiekite su miskopirkimai.lt.
 3. Suprantama, kad miškas išsikirtimui įkainojamas pigiau nei tokiu atveju, kai miškas yra parduodamas su žeme. Čia jau kiekvieno pardavėjo pasirinkimas, kadangi miskopirkimai.lt sutinka supirkti tiek tokio, tipo tiek kitokio miškus.
 4. Labai daug kas galvoja, kad miško plotas yra svarbiausias apsektas, kuris nulemia kainą. Suprantama, kad kuo didesnį plotą planuojate parduoti – tuo daugiau pavyks uždirbti. Tačiau plotas lemia tik kintamą  kainą, kadangi svarbiausia yra įvertinti anksčiau aptartus niuansus. Kai matoma, koks miškas, tuomet laikas jo hektarus vertinti kainomis. O paskui dauginama iš miško ploto ir gaunama galutinė kaina.
 5. Kaina kai kuriais atvejais kinta ir tokiu atveju, kai Jūsų parduodamas miškas yra saugomose teritorijose, draustiniuose ir panašiai. Daugelis galvoja, kad tokiu atveju miško kaina labai auga, tačiau tai nėra visiškai tiesa, kadangi dažnu atveju draustiniuose verslui nieko negalima daryti su mišku. Tuomet miškas nėra toks brangus, kaip tikimasi, ir jis labiau turi moralinę vertę nei verslas gali gauti iš jo naudos.

Akivaizdu, kad miško kainą lemia daug niuansų, tad sunku atsakyti vienareikšmiškai kiek yra vertas Jūsų miškas neįvertinus jo. Miskopirkimai.lt atvyksta iki miško vietos ir tokiu atveju gali toliau derinti pasiūlytą kainą, kuri būna pateikiama pirmiausia virtualiu būdu. Taip stengiamasi sutaupyti savo kliento laiką, kadangi jis gali apsispręsti, ar pasiūlyta kaina tinka. O vėliau tęsiamos derybos, kurių metu stengiamasi rasti kompromisą, kuris atitiktų abi puses.

Jeigu turite kokių nors klausimų, pageidavimų bei pastangų – tokiu atveju būtinai reikia susisiekti su supirkėjais, kurie mielai atsakys į visus iškilusius klausimus bei padės parduoti mišką konkurencingai pačia geriausia kaina.

Kontaktai

info@miskopirkimai.lt
+37061122152

Miško kaina ir miško kainos įvertinimas yra sudėtingas procesas reikalaujantis profesionalumo, patirties ir žinių. Kvalifikuoti mūsų specialistai turintys ilgalaikę miškininkystės patirtį, atlieka miško vertinimą atsakingai, greitai ir sąžiningai pagal visus profesionalius kriterijus. Atsižvelgiame į visus miško kainą įtakojančius veiksnius (vietą, medienos kiekį, miško amžių ir kita), kad galėtume jums įvardinti maksimalią jūsų miško rinkos kainą. Garantuojame greitą ir tikslų kainos įvertinimą, po kurio pasiūlysime nupirkti jūsų mišką. Jūs sprendžiate ar parduoti jį mums, tačiau esame tikri, kad galėsime pasiūlyti aukščiausią kainą.

 

Superkame miškus

Perkame miškus

Superkame miškus

Miškų supirkimas

Miško kainos

Perkame mišką

Miško kaina

Perka miškus